Chceme, aby bolo používanie tejto stránky pre Vás čo najpríjemnejšie. Preto využívame cookies.

Ďakujeme ;-)

OK

Zavolajte mi

Zavrieť

Zadajte číslo a my sa ozveme
Zvyčajne to počas prevádzkových hodín stíhame do 2 hodín.

Kontakt

Zavrieť

Spýtajte sa nás

Zákaznícke centrum tu pre vás bude opäť: Utorok o 08:00

Vyskúšajte si poistenie auta úplne bez viazanosti

Poistenie na tak dlho, ako to vyhovuje vám

Už vám nič nestojí v ceste, uzatvoriť si poistenie auta na tak dlho, ako potrebujete. U nás je poistenie bez akejkoľvek viazanosti. Vždy vás podržíme, no nedržíme. Spoľahnite sa.

Vyskúšajte si rýchly výpočet ceny a presvedčte sa, že uzavrieť poistku naozaj môže trvať len zopár minút. Stačí pár klikov a auto je poistené.

vypočítať cenu

Užívajte si voľnosť pri poistení auta

Ako prví na Slovensku prinášame poistenie auta bez viazanosti. Poistnú zmluvu skutočne môžete ukončiť kedykoľvek, a to do 24 hodín. Vyriešite to pohodlne, bez návštevy pobočky. Jednoducho cez klientsku zónu Moja Onlia.

Zabudnite na kalendár

Nech sú vaše potreby a životné tempo akékoľvek, poistenie auta u nás sa vám prispôsobí. Poistite sa iba na čas, na ktorý potrebujete. Či už je to pár mesiacov alebo hoci aj niekoľko rokov. Naše poistenie je bez viazanosti a môžete ho platiť aj mesačne.

U nás neplatia pre ukončenie poistnej zmluvy žiadne výpovedné doby, žiadne termíny pre doručenie výpovede. Jednoducho požiadajte o ukončenie zmluvy v klientskej zóne Moja Onlia. Vyberte si dátum, ku ktorému chcete ukončiť poistenie a my vašu zmluvu bez zbytočných otázok ukončíme a vrátime vám zostávajúce poistné. Aké jednoduché, však?

vypočítať cenu