Chceme, aby bolo používanie tejto stránky pre Vás čo najpríjemnejšie. Preto využívame cookies.

Ďakujeme ;-)

OK

Zavolajte mi

Zavrieť

Zadajte číslo a my sa ozveme
Zvyčajne to počas prevádzkových hodín stíhame do 2 hodín.

Kontakt

Zavrieť

Spýtajte sa nás

Zákaznícke centrum tu pre vás bude opäť: Pondelok o 08:00

Onlia má odmenu pre skúsených a verných

V Onlii veríme, že skúsenosti vodiča sa rokmi zlepšujú. To si zaslúži odmenu. Rovnako ako jazda bez jedinej škody.

Vypočítať cenu

Vernosť sa vám v Onlii oplatí

Poznáte to, máte uzatvorené PZP či havarijné poistenie auta a pár týždňov pred výročným dňom vám príde z poisťovne informácia o upravenej cene vášho poistenia na ďalší rok. Opäť vás nečaká žiadne prekvapenie, cena je často vyššia ako v predchádzajúcom období a v najlepšom prípade zostane nezmenená. A to aj vtedy, ak ste počas roka nespôsobili žiadnu škodu a ste danej poisťovni verný X rokov. Myslíte si, že je to v poriadku? My nie a rozhodli sme sa to zmeniť.

Povedzte “áno” férovému poisteniu

Za každý rok, počas ktorého zostanete s nami, vám poistné znížime. V Onlii sme presvedčení, že klient bez poistnej udalosti, by nemal za poistku platiť každým rokom viac a viac. Rovnako si myslíme, že rokmi sa vaše vodičské zručnosti zlepšujú.

Skúsenosti nad zlato

Predstavte si, že by vám poisťovňa poistné každým rokom znižovala. To by bolo skvelé, však? Onlia mení poistenie k lepšiemu, a preto si to už predstavovať nemusíte. Ak v uplynulom roku, kedy ste boli klientom Onlie, nespôsobíte poistnú udalosť a zostanete naším klientom, každý rok vám za odmenu výšku poistného znížime.

 


Príklad: Juraj, zodpovedný 39-ročný šofér a zároveň spokojný klient Onlie, bez nehody jazdí na svojom parádnom 5-ročnom Golfe (1.4 benzín). O jeho poistenie sme sa v Onlii postarali presne podľa jeho potrieb. Svoje auto si poistil proti rizikám havária, krádež a živly. Je s nami od mája 2015 a po prvom roku sme jeho výhodnú cenu poistenia 356,70 € ročne ešte znížili, a to o 21,90 €. Onlia je rýchla, jednoduchá a výhodná.


Vypočítať cenu