Kontakt

Zavrieť

Spýtajte sa nás

Zákaznícke centrum tu pre vás bude opäť: Streda o 07:30

Onlia prináša poistenie podľa vás

streda, 15. apríla 2015
Onlia je digitálna poisťovacia značka, ktorá vám ako prvá na Slovensku prináša poistenie auta bez akejkoľvek viazanosti.
Obrazok

Filozofiou Onlie je dať ľuďom slobodu pri výbere, manažmente aj ukončení poistenia. Myslíme si, že štandardné poisťovne na Slovensku vo svojich produktoch a službách dostatočne nezohľadňujú potreby moderných ľudí. V Onlii sme sa snažili vytvoriť také poistenie a služby, aké by sme my sami chceli mať ako klienti.

Onlia je určená pre ľudí, ktorí majú prehľad o rizikách, pred ktorými chcú chrániť auto a jeho posádku, a ktorí chcú mať uztavorenie, manažment aj ukončenie poistenia pod svojou kontrolou kedykoľvek a odkiaľkoľvek online alebo cez telefón.


5 benefitov, ktoré vám Onlia prináša

 • Poistenie bez viazanosti a s možnosťou ukončiť zmluvu kedykoľvek už do 24 hodín
  Onlia vás pri poistení nenúti viazať sa na celý rok. Zmluvu môžete ukončiť kedykoľvek, hoci aj do 24 hodín.

 • Možnosť vyskladať si poistenie podľa seba
  Môžete si skombinovať niektoré zo 4 hlavných rizík (PZP, živly, havária a vandalizmus, krádež) s 5 doplnkovými poisteniami (čelné sklo, asistenčné služby, úraz posádky auta, cestovné poistenie posádky auta, poistenie batožiny v aute). To všetko na jednej poistnej zmluve.
 • Obhliadka mobilom pri poistení auta do hodnoty 40 tisíc Eur
  Pri poistení krádeže, havárie a vandalizmu máte možnosť sám vykonať obhliadku cez mobilnú aplikáciu (teraz iPhone a smartfóny s operačným systémom Android, v blízkej budúcnosti aj pre Windows). Nemusíte nikam jazdiť a míňať svoj čas.

 • Platba za poistenie vo frekvencii, ktorá vám vyhovuje
  Onlia vám umožňuje platiť za poistenie ročne, polročne, štvrťročne, ale aj mesačne, pretože vieme, že si plánujete výdavky na mesačnej báze.

 • Jednoduchšie uzatvorenie zmluvy vďaka identifikácii auta cez EČV
  Pri uzatváraní zmluvy na našom webe systém na základe evidenčného čísla vozidla (EČV) automaticky predvyplní do formulára dostupné parametre auta. Opäť tak ušetríte svoj čas, ktorý môžete venovať rodine, priateľom alebo vašim záujmom.

Onlia je poisťovacia značka, ktorú prevádzkuje dôveryhodný partner, Union poisťovňa, a.s. Na webe www.onlia.sk a v klientskej zóne Moja Onlia sme vám k dispozícií non stop, na bezplatnom telefónnom čísle 0800 400 400 počas prevádzkových hodín cez pracovné dni, sviatky aj víkendy.


Získajte viac informácií o Onlii

 • Preklikajte si náš web
 • Napíšte nám mail alebo správu cez chat
 • Zavolajte nám
 • Alebo si rovno vyskúšajte vypočítať cenu poistenia

Váš tím Onlia.
Poistenie podľa vás!
Iné novinky

mladý muž v šiltovke
pondelok, 27. novembra 2017

Novela zákona sprísni podmienky pre mladých vodičov

Podľa štatistiky polície majú každú tretiu nehodu na svedomí vodiči do 25 rokov. Štát zareagoval a chystá novinky. Čítať ďalej

zadné svetlo na elektromobile
utorok, 09. mája 2017

Netradičné automobily v bežnej premávke

Medzi automobilovými novinkami sa objavujú aj také, ktoré vyrážajú dych. Lámu hranice medzi sci-fi a realitou inováciami, akými sú autonómne vozidlá. Čítať ďalej

veľa áut na autosalóne_miniatúrka
piatok, 05. mája 2017

27. ročník bratislavského Autosalónu

Koncom apríla sa už tradične konal známy bratislavský Autosalón, ktorý patrí k významným udalostiam vo svete motorizmu a automobilov. Čítať ďalej