Chceme, aby bolo používanie tejto stránky pre Vás čo najpríjemnejšie. Preto využívame cookies.

Ďakujeme ;-)

OK

Kontakt

Zavrieť

Spýtajte sa nás

Šikovná mobilná aplikácia

Prinášame vám možnosť uzatvoriť si poistenie auta rýchlo, jednoducho pohodlne. Kdekoľvek a kedykoľvek. Aj preto sme vytvorili parádnu mobilnú aplikáciu, vďaka ktorej máte proces obhliadky auta pri poistení v prípadoch havárie, vandalizmu a krádeže plne vo svojich rukách. Rovnako vám zjednoduší postup pri hlásení poistenej udalosti.

smartfóny


Čím je naša mobilná aplikácia unikátna?


Táto šikovná mobilná aplikácia vám poslúži pri:

Stiahnite si aplikáciu do svojho smartfónu

Naskenujte QR kód pre presmerovanie do vášho obchodu s aplikáciami

 QR kód pre stiahnutie Onlia aplikácie

  alebo choďte priamo:

Na stiahnutie z Apps Store

Na stiahnutie z Google Play obchodu 

Samoobhliadka

Prestavte si, že obhliadku auta môžete vykonať sami, bez papierovania a poisťovacieho agenta. Zažite aj vy na vlastnej koži revolučný, plne digitálny spôsob uzatvorenia havarijného poistenia. Stačí vám smartfón, pripojenie na internet a naša mobilná aplikácia.

Viac o samoobhliadke

Hlásenie poistnej udalosti

Pre jednoduchšie nahlásenie poistnej udalosti použite našu mobilnú aplikáciu. Vyplníte základné údaje, nahráte popis a zhotovíte fotografie nehody, doplníte svoje údaje a označíte poškodené časti auta. Všetko jedným ťuknutím odošlete k nám a hotovo.

Viac o hlásení poistnej udalosti

Doloženie dokladu o škodovom priebehu

Pre rýchle a jednoduché zaslanie dokladu o škodovom priebehu využite šikovnú funkciu našej mobilnej aplikácie. Iba 3 kliky: zadáte EČV, pripojíte fotku dokladu zo smartfónu a odošlete. Také jednoduché je teraz pre vodičov bez nehody získať výhodnejšiu cenu za PZP a/alebo Haváriu a vandalizmus. Nechodíte na poštu, neskenujete papiere, nepíšte emaily - všetko vyriešite cez aplikáciu.

viac o bezškodovom priebehu