Kontakt

Zavrieť

Spýtajte sa nás

Zákaznícke centrum tu pre vás bude opäť: Streda o 07:30

Šikovná mobilná aplikácia

Doplnkom k rýchlemu a jednoduchému poisteniu auta je šikovná mobilná aplikácia. 

Vďaka našej aplikácii zvládnete proces obhliadky auta pri poistení pre prípad havárie, vandalizmu a krádeže sami. Zjednoduší aj hlásenie poistnej udalosti či dokladovanie škodového priebehu.

smartfóny

V čom je naša mobilná aplikácia unikátna

Naša mobilná aplikácia vám poslúži pri:


Stiahnite si aplikáciu do smartfónu:

Dostupná je pre iOS (všetky verzie) a Android (od verzie 7).

Na stiahnutie z Apps Store

Na stiahnutie z Google Play obchodu


 

 

Samoobhliadka

Prestavte si, že obhliadku auta môžete vykonať sami, bez papierovania a obhliadajúceho technika. Zažite aj vy na vlastnej koži revolučný, plne digitálny spôsob uzatvorenia havarijného poistenia. Stačí vám smartfón, pripojenie na internet a naša mobilná aplikácia.

Viac o samoobhliadke

Hlásenie poistnej udalosti

Pre jednoduchšie nahlásenie poistnej udalosti použite našu mobilnú aplikáciu. Vyplníte základné údaje, nahráte popis a zhotovíte fotografie nehody, doplníte svoje údaje a označíte poškodené časti auta. Všetko jedným ťuknutím odošlete k nám a hotovo.

Viac o hlásení poistnej udalosti

Doloženie dokladu o škodovom priebehu

Pre rýchle a jednoduché zaslanie dokladu o škodovom priebehu využite šikovnú funkciu našej mobilnej aplikácie. Stačia 3 kliknutia: zadáte EČV, pripojíte fotku dokladu zo smartfónu a odošlete

Také jednoduché je teraz pre vodičov bez nehody získať výhodnejšiu cenu za PZP a/alebo Haváriu a vandalizmus. Nechodíte na poštu, neskenujete papiere, nepíšte emaily - všetko vyriešite cez aplikáciu.

viac o bezškodovom priebehu