Chceme, aby bolo používanie tejto stránky pre Vás čo najpríjemnejšie. Preto využívame cookies.

Ďakujeme ;-)

OK

Zavolajte mi

Zavrieť

Zadajte číslo a my sa ozveme
Zvyčajne to počas prevádzkových hodín stíhame do 2 hodín.

Kontakt

Zavrieť

Spýtajte sa nás

Zákaznícke centrum tu pre vás bude opäť: Pondelok o 08:00

Krádež

Z vlastnej skúsenosti vieme, že je veľmi nepríjemné, ak ráno na parkovisku márne hľadáte svojho štvorkolesového tátoša. Krádeže vozidiel nie sú výnimočné a často majú výrazný dopad na našu peňaženku. Jednou z možností, ako ochrániť svoje financie v prípade odcudzenia alebo vykradnutia auta, je poistenie auta proti krádeži.

Vypočítať cenu


Prečo si uzatvoriť poistenie proti krádeži

Či už máte nové alebo ojazdené auto, parkujete v garáži alebo na nestráženom parkovisku, riziko jeho ukradnutia alebo vykradnutia je nezanedbateľné. Poistenie proti krádeži vás chráni pri týchto situáciách:

  • krádež celého vozidla;
  • krádež štandardnej a doplnkovej výbavy;
  • neoprávnené použitie vozidla cudzou osobou.

Dôležité je tiež vedieť, že poistenie proti krádeži sa netýka napríklad krádeže paliva z nádrže a odnímateľných vecí zvnútra auta (mobil, navigácia a pod.).

poistenie proti krádeži ikonka 

Rozsah poistnej ochrany

Maximálna výška poistného krytia pri poistení proti krádeži motorového vozidla sa rovná hodnote, ktorú malo v čase poistnej udalosti. Ako klient sa na plnení poistnej udalosti spolupodieľate pevnou čiastkou v cene, ktorú si sám zvolíte (50, 100, 200 alebo 300 eur). Poistenie proti krádeži platí v celej Európe a môžete si ho uzatvoriť samostatne alebo spolu s inými poisteniami, ktoré vám vyhovujú.