Chceme, aby bolo používanie tejto stránky pre Vás čo najpríjemnejšie. Preto využívame cookies.

Ďakujeme ;-)

OK

Zavolajte mi

Zavrieť

Zadajte číslo a my sa ozveme
Zvyčajne to počas prevádzkových hodín stíhame do 2 hodín.

Kontakt

Zavrieť

Spýtajte sa nás

Zákaznícke centrum tu pre vás bude opäť: Pondelok o 08:00

Cestovné poistenie

Či už na letnú dovolenku k moru, zimnú lyžovačku alebo na nákupy a návštevu rodiny a priateľov počas celého roka. Stále častejšie cestujeme do zahraničia. Je preto fajn mať cestovné poistenie, ktoré sa o vás postará aj pri náhlom ochorení alebo úraze v zahraničí.


Vypočítať cenu

 

Prečo si uzatvoriť cestovné poistenie

Cestovné poistenie, ktoré pozostáva z poistenia liečebných nákladov v zahraničí a asistenčnej služby, vám preplatí tieto náklady:

  • ambulantné ošetrenie alebo hospitalizáciu, lieky a zdravotnícke pomôcky;
  • prepravu poisteného do aj zo zdravotníckeho zariadenia;
  • prepravu poisteného (alebo jeho pozostatkov) späť do vlasti.

Čo cestovné poistenie nekryje? 

Poistenie neslúži na preplatenie nákladov spojených napr. s preventívnymi prehliadkami a očkovaním v zahraničí alebo na náklady za lieky, ktoré nepredpísal lekár. Poistenie tiež nie je určené pre tých, ktorí v zahraničí plánujú športovať alebo manuálne pracovať.

Ako si uzatvoriť cestovné poistenie

Zaujalo vás cestovné poistenie a ešte nie ste klientom Onlie? Poistíte sa jednoducho, 1 klikom pri výbere v poistnej online kalkulačke. Môžete si ho uzatvoriť, ak si k nemu vyberiete aj niektoré zo základných poistení: PZP, haváriu a vandalizmus, krádež alebo živly.

Vypočítať cenu 


Ste už naším klientom? Zavolajte bezplatne na 0800 400 400 a Onlia asistenti cestovné poistenie "na počkanie" pridajú k vašej existujúcej zmluve s platnosťou od nasledujúceho dňa.

cestovné poistenie ikonka

Rozsah poistnej ochrany

Maximálna výška poistného krytia pri poistení liečebných nákladov v zahraničí je až 250 000 eur bez akejkoľvek spoluúčasti klienta. Poistenie liečebných nákladov v zahraničí je určené pre turistov a platí až 45 dní nepretržitého pobytu v zahraničí v celej Európe, Turecku, Alžírsku, Maroku, Tunisku, Cypre, Egypte, Izraeli, Jordánsku, Gruzínsku, Arménsku, Azerbajdžane a v európskej časti Ruskej federácie.

Cestovné poistenie môžete uzatvoriť len pre držiteľa auta alebo jeho rodinu (držiteľ auta, manžel / manželka do veku 80 rokov a neobmedzený počet ich detí do 18 rokov) ako doplnkové poistenie k hlavným poisteniam.