Chceme, aby bolo používanie tejto stránky pre Vás čo najpríjemnejšie. Preto využívame cookies.

Ďakujeme ;-)

OK

Kontakt

Zavrieť

Spýtajte sa nás

Zákaznícke centrum tu pre vás bude opäť: Nedeľa o 09:00

Zoznam zmluvných autoservisov

Havária, škrabanec alebo rozbité sklo? Spravíme všetko pre to, aby ste s tým mali čo najmenej starostí. Každý chce mať auto opravené rýchlo, no zároveň kvalitne. Môžete začať vyhľadávať recenzie všetkých autoservisov vo vašom okolí, alebo si ušetrite mnoho času a vyberte si jeden z našich zmluvných servisov alebo opravcov autoskiel. Ich kvalitná a poctivá práca je overená.

 

modré auto s otvorenou kapotou a odhaleným motorom

Kvalitné služby

Kvalitné služby nájdete v našej sieti zmluvných značkových servisov mnohých výrobcov. Veľká časť našej siete zmluvných neznačkových servisov je súčasťou skupiny renomovanej spoločnosti TROST AUTO SERVICE TECHNIK SE (Nemecko), takže o kvalitne urobenú opravu je postarané. Opraviť alebo vymeniť sklo na aute si zase môžete v naozaj pestrej sieti špecializovaných opravcov skiel.

Poctivá práca mechanikov

Keďže všetky servisy v zozname sú našimi zmluvnými partnermi, ich služby sú overené a nemusíte sa báť rôznych nástrah a podvodov zo strany autoservisu. 

Obhliadka bez čakania

Pri škodách približne do 1 500 € vám auto obhliadne aj mechanik v zmluvnom značkovom servise. Ušetríte čas, pretože nemusíte čakať na nášho technika, ktorý by prišiel nafotiť auto. Poškodené alebo zničené sklo na aute vám obhliadne ktorýkoľvek z našich zmluvných opravcov autoskiel.

Znížime vám spoluúčasť o 50 €

Ak máte u nás uzatvorené poistenie Havária a Vandalizmus, alebo Živly, a necháte si opraviť vaše auto v jednom z našich zmluvných neznačkových servisovzaplatíme za vás 50 € z vašej spoluúčasti, za ktoré si môžete napríklad natankovať, kúpiť ročnú diaľničnú známku, alebo si ich jednoducho odložíte.

Pred výberom servisu si dôkladne pozrite záručné podmienky vášho auta.

 

Stiahnite si prehľadný zoznam v tabuľke a vyhľadajte si opravcu vo vašom okolí  

Zmluvné značkové servisy

Zmluvné neznačkové servisy 

Zmluvné autoservisy autosklá


Partneri:

Trost    Autosklo H&D  Europ Autosklo logo