Chceme, aby bolo používanie tejto stránky pre Vás čo najpríjemnejšie. Preto využívame cookies.

Ďakujeme ;-)

OK

Kontakt

Zavrieť

Spýtajte sa nás

Zákaznícke centrum tu pre vás bude opäť: Nedeľa o 09:00

Zoznam zmluvných autoservisov

Havária, škrabanec alebo rozbité sklo? Spravíme všetko pre to, aby ste s tým mali čo najmenej starostí. Každý chce mať auto opravené rýchlo, no zároveň kvalitne. Môžete začať vyhľadávať recenzie všetkých autoservisov vo vašom okolí, alebo si ušetrite mnoho času a vyberte si jeden z našich zmluvných servisov alebo opravcov autoskiel. Ich kvalitná a poctivá práca je overená.

 

modré auto s otvorenou kapotou a odhaleným motorom

Kvalitné služby v širokej sieti servisov

Kvalitné služby nájdete v našej sieti zmluvných značkových servisov mnohých výrobcov. Veľká časť našej siete zmluvných neznačkových servisov je súčasťou skupiny renomovanej spoločnosti TROST AUTO SERVICE TECHNIK SE (Nemecko). Opraviť alebo vymeniť sklo na aute si zase môžete v naozaj pestrej sieti špecializovaných opravcov skiel.

Poctivá práca mechanikov

Keďže všetky servisy v zozname sú našimi zmluvnými partnermi, ich služby sú overené a nemusíte sa báť rôznych nástrah a podvodov zo strany autoservisu.

Znížime vám spoluúčasť o 50 €

Máte u nás uzatvorené poistenie Havária a vandalizmus alebo Živly? Zaplatíme až 50 € z vašej spoluúčasti, ak si auto necháte opraviť v jednom z našich zmluvných neznačkových servisov alebo v sieti zmluvných značkových servisov TT-CAR.

Za ušetrenú päťdesiatku môžete napríklad natankovať, kúpiť si ročnú diaľničnú známku, alebo si ich jednoducho odložíte. Pred výberom servisu si dôkladne pozrite záručné podmienky vášho auta.

Obhliadka pri škode bez čakania

Pri škodách približne do 1 500 € vám auto obhliadne aj mechanik v zmluvnom značkovom servise. Ušetríte čas, pretože nemusíte čakať na nášho technika, ktorý by auto prišiel nafotiť. Poškodené alebo zničené sklo na aute vám obhliadne ktorýkoľvek z našich zmluvných opravcov autoskiel.

Prehľadný zoznam servisov nájdete aj v našej mobilnej aplikácii alebo si ho stiahnite ako PDF: