Zavolajte mi

Zavrieť

Zadajte číslo a my sa ozveme
Zvyčajne to počas prevádzkových hodín stíhame do 2 hodín.

Kontakt

Zavrieť

Spýtajte sa nás

Zákaznícke centrum tu pre vás bude opäť: Piatok o 07:30

Odmena za bezškodový priebeh

My vieme, že jazdiť bez nehody nie je na škodu. Každý vodič, ktorý je za posledných 24 mesiacov bez škody a pošle doklad o škodovom priebehu z PZP, získa u nás odmenu za bezškodový priebeh PZP. Plaťte aj vy o 25 % menej za PZP a/alebo Haváriu a vandalizmus.


Plaťte o štvrtinu menej za dokladovanie škodového priebehu

Zadáte EČV a zopár ďalších údajov, vyberiete počet nehôd za posledné 2 roky a naša poistná kalkulačka vám vyráta výšku poistného. 

Ak ste bez nehody, v druhom kroku označíte, či svoju bezškodovosť potvrdíte dokladom od predchádzajúcej poisťovne. Klik, a poistné sa preráta.

vypočítať cenu

ikona pre výhodu pre bezškodových vodičov


Kto môže ušeriť na PZP a havarijnom poistení

Poriadnu zľavu na poistenie auta môžu získať:

  • občania, podnikatelia (SZČO) alebo právnické osoby;
  • jazdiaci bez škody z PZP za uplynulé 2 roky alebo dlhšie (nie kratšie :-);
  • dokladom o škodovom priebehu od predchádzajúcej poisťovne.
     

Dôležitá informácia: 

Doklad o škodovom priebehu od predchádzajúcej poisťovne za posledné 2 roky musí byť vystavený na osobu, ktorá zmluvu uzatvára (poistník). Ak ste predtým neboli na zmluve poistníkom, odrátať 25 % z poistného za PZP a/alebo Haváriu a vandalizmus nemôžeme. 


Čo to znamená pre právnickú osobu?

Ak je poistníkom právnická osoba, musí byť doklad o škodovom priebehu vystavený na IČO tejto spoločnosti. Nemôžeme akceptovať doklad o škodovom priebehu niektorého zo spoločníkov ako fyzickej osoby a podobne.


Čo je doklad o škodovom priebehu?

Ide o dokument vystavený vašou predchádzajúcou poisťovňou a je v ňom uvedená doba poistenia (v uvedenej poisťovni) a počet poistných udalostí z PZP

Každá poisťovňa je povinná po ukončení zmluvy na PZP takýto doklad klientovi vystaviť a poslať. Doklad vám zašle poisťovňa aj na vyžiadanie, pokiaľ vám ešte nebol doručený.

Mali ste poistku vo viacerých poisťovniach?

Žiadny problém. Jednoducho nám pošlete doklad o škodovom priebehu od každej poisťovne za to obdobie, kedy ste v danej poisťovni poistený boli. Dôležité je, že tieto doklady budú spoločne za obdobie 2 rokov.

Ako doručiť doklad o škodovom priebehu

Zabudnite na obálky a čakanie na pošte či skenovanie a emaily. Cez aplikáciu to vybavíte cez 3 kliknutia. 

Využite jednoduchý a rýchly spôsob pre zaslanie dokladu o škodovom priebehu cez aplikáciu. Nepotrebujete poznať číslo svojej zmluvy, postačí EČV a je to.

obrazovky aplikácie Onlia pre dokladovanie bezškodového priebehu

Doklad o škodovom priebehu odfotíte smartfónom a cez Onlia mobilnú aplikáciu pošlete priamo k nám. Hotovo! Máte na to až 30 kalendárnych dní od začiatku poistenia.

 

vypočítať cenu