Chceme, aby bolo používanie tejto stránky pre Vás čo najpríjemnejšie. Preto využívame cookies.

Ďakujeme ;-)

OK

Zavolajte mi

Zavrieť

Zadajte číslo a my sa ozveme
Zvyčajne to počas prevádzkových hodín stíhame do 2 hodín.

Kontakt

Zavrieť

Spýtajte sa nás

Odmena za bezškodový priebeh

My vieme, že jazdiť bez nehody nie je na škodu. Každý vodič, ktorý je za posledných 24 mesiacov bez škody a pošle doklad o škodovom priebehu z PZP, získa u nás odmenu za bezškodový priebeh PZP. Plaťte aj vy o 25 % menej za PZP a/alebo Haváriu a vandalizmus.

Ako vymeniť “papier” za nižšie poistné?

Zadáte EČV a zopár ďalších údajov, vyberiete počet nehôd za posledné 2 roky a naša poistná kalkulačka vám vyráta výšku poistného. 

Ak ste bez nehody, v druhom kroku označíte, či svoju bezškodovosť potvrdíte dokladom od predchádzajúcej poisťovne. Klik, a poistné sa preráta.

vypočítať cenu


Kto môže ušetriť 25 % na PZP či havarijnom poistení

Poriadnu zľavu na poistenie auta získa:

  • občan alebo podnikateľ (SZČO);
  • jazdiaci bez škody z PZP aspoň za uplynulé 2 roky alebo viac (nie menej:-);
  • a pošle doklad o škodovom priebehu od predchádzajúcej poisťovne.

Dôležité: Doklad o škodovom priebehu od predchádzajúcej poisťovne za posledné 2 roky musí byť vystavený na osobu, ktorá zmluvu uzatvára (poistník). Ak ste predtým neboli na zmluve poistníkom, odrátať 25 % z poistného za PZP a/alebo Haváriu a vandalizmus nemôžeme.

Čo je doklad o škodovom priebehu?

Ide o dokument vystavený vašou predchádzajúcou poisťovňou a je v ňom uvedená doba poistenia (v uvedenej poisťovni) a počet poistných udalostí z PZP

Každá poisťovňa je povinná po ukončení zmluvy na PZP takýto doklad klientovi vystaviť a poslať. Doklad vám zašle poisťovňa aj na vyžiadanie, pokiaľ vám ešte nebol doručený.

Mali ste poistku vo viacerých poisťovniach?

Žiadny problém. Jednoducho nám pošlete doklad o škodovom priebehu od každej poisťovne za to obdobie, kedy ste v danej poisťovni poistený boli. Dôležité je, že tieto doklady budú spoločne za obdobie 2 rokov.

Doklad pošlete cez mobilnú aplikáciu

Zabudnite na obálky a čakanie na pošte či skenovanie a emaily. Cez aplikáciu to vybavíte cez 3 kliknutia. 

Využite jednoduchý a rýchly spôsob pre zaslanie dokladu o škodovom priebehu cez aplikáciu. Nepotrebujete poznať číslo svojej zmluvy, postačí EČV a je to.

obrazovky aplikácie Onlia pre dokladovanie bezškodového priebehu

Doklad o škodovom priebehu odfotíte smartfónom a cez Onlia mobilnú aplikáciu pošlete priamo k nám. Hotovo! Máte na to až 30 kalendárnych dní od začiatku poistenia.

 

vypočítať cenu

 

Získajte prémiovú navigáciu Sygic k poistke zadarmo