Chceme, aby bolo používanie tejto stránky pre Vás čo najpríjemnejšie. Preto využívame cookies.

Ďakujeme ;-)

OK

Kontakt

Zavrieť

Spýtajte sa nás

Zákaznícke centrum tu pre vás bude opäť: Nedeľa o 09:00

Výpočet ceny

Ak si chcete vypočítať cenu poistenia, potrebujeme poznať základné informácie o poisťovanom vozidle a o vodičovi respektíve držiteľovi vozidla.

Vypočítať cenu

Informácie o vozidle

Hneď na úvod máte jedinečnú možnosť ušetriť čas a vypočítať si cenu poistenia auta rýchlejšie ako v ktorejkoľvek inej poisťovni na Slovensku.

Ak do políčka vpíšete evidenčné číslo vozidla (po starom ŠPZ) a náš systém nájde dostupné informácie v centrálnej evidencii áut, väčšina údajov o aute sa predvyplní automaticky. Ak auto alebo niektoré technické údaje v databáze nenájdeme alebo poznávaciu značku ešte nemáte pridelenú, môžete všetky údaje vyplniť rýchlo a pohodlne ručne.

Naša kalkulačka vám automaticky odporučí aj poistnú sumu auta, ktorú máte možnosť znížiť aj zvýšiť. Nakoniec zo 4 možností vyberiete bezpečnostné prvky, ktorými vaše auto chránite (imobilizér, alarm, mechanické zabezpečenie, GPS monitorovanie).

 

Informácie o vodičovi

K základným údajom, ktoré potrebujeme na prípravu ponuky, patrí rok narodenia držiteľa vozidla. Odpoveď na otázku, či spolu s vami v aute často jazdia aj vaši blízki, určí, či vám ponúkneme individuálny alebo rodinný variant cestovného a úrazového poistenia.

E-mail a mobilný telefón sú nepovinné údaje, ale odporúčame vám, aby ste ich vyplnili. Vďaka nim vás naši Onlia asistenti môžu kontaktovať a poradiť vám so správnym výberom poistenia.

 

Vyskladajte si svoje poistenie

Po vyplnení údajov o vozidle a jeho držiteľovi máte na výber zo 4 hlavných a 4 doplnkových poistení. Cenu zobrazujeme v mesačných splátkach, pretože ak príjmy aj výdavky plánujete na mesačnej báze, prečo by ste za poistenie nemohli platiť tiež mesačne? Stačí, aby ste si zvolili aspoň jedno hlavné poistenie (PZP, Živly, Krádež, Havária a vandalizmus) a k nemu si môžete vybrať akékoľvek ďalšie hlavné alebo doplnkové poistenie. Výnimkou sú situácie, kedy poistenie nie je možné uzatvoriť (napr. poistenie krádeže vozidla nie je možné uzatvoriť pri nedostatočnom zabezpečení auta alebo pri autách starších ako 12 rokov).
 

Využite zľavy

Otázka o počte škôd, ktoré ste svojim vozidlom spôsobili za posledné 2 roky, slúži na to, aby sme menej škodovým vodičov udelili vstupný, až 10% bonus. Škodoví vodiči si u nás priplatia.

 

Užitočné rady a tipy

  • Nápoveda - pri dôležitých poliach vo formulári sa nachádzajú symboly nápovied. Po kliknutí na ne získate doplňujúce informácie.
  • Uloženie ponuky - ak ste si vypočítali cenu poistenia, ale ešte poistenie nechcete uzatvoriť, kliknite na tlačidlo „Uložiť ponuku“ vpravo hore a my vám e-mailom pošleme unikátnu linku, ktorou sa môžete do 30 dní od vytvorenia ponuky vrátiť a pokračovať tam, kde ste skončili.
  • Môj výber - počas celého procesu výpočtu ceny a uzatvárania poistenia máte k dispozícii prehľad poistení, ktoré ste si vybrali.
  • Kontaktné centrum - ak niečomu nebudete rozumieť, kontaktujte našich Onlia asistentov prostredníctvom chatu alebo nám zavolajte na bezplatné číslo 0800 400 400.

 

Vypočítať cenu