Kontakt

Zavrieť

Spýtajte sa nás

Zákaznícke centrum tu pre vás bude opäť: Utorok o 07:30

Úhrada poistného

Za poistenie môžete platiť viacerými spôsobmi. Vždy však bezpečne, a to:  

  • cez internet banking;
  • platobnou kartou;
  • alebo vkladom či prevodom na účet neskôr.

Je len na vás, ktorý spôsob platby vám najviac vyhovuje. Rovnako je iba na vás, či sa rozhodnete za poistenie platiť ročne, polročne, štvrťročne alebo mesačne.

 

Výhodou platenia kartou a cez internet banking

Predovšetkým je to vysoká bezpečnosť a úspora času. Nemusíte nikam chodiť, riešiť parkovanie alebo čakať v banke. O tom, či platba prebehla úspešne a poistenie je uzatvorené, vás informujeme prakticky okamžite.

Pre rýchle, bezpečné a jednoduché spracovanie vašej platby využívame licencovanú platobnú bránu TrustPay. Ak pri platbe za poistenie cez internet banking alebo platobnú kartu narazíte na túto spoločnosť, všetko je v poriadku a pokojne môžete pokračovať v úhrade ďalej.

Iný spôsob platby

Ak sa rozhodnete zaplatiť napr. prevodom alebo vkladom hotovosti na náš účet, platíte za poistenie dodatočne, až po jeho uzatvorení. Najneskôr však do 15 kalendárnych dní od dátumu začiatku poistenia.


Dôležité platobné údaje:

  • číslo účtu: 6600547090/1111 (UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., pobočka zahraničnej banky);
  • IBAN: SK59 1111 0000 0066 0054 7090;
  • BIC / SWIFT: UNCRSKBX;
  • variabilný symbol: číslo zmluvy;
  • suma: cena poistenia / výška splátky.


Všetky potrebné údaje, t.j. kam, kedy a koľko treba zaplatiť nájdete aj v emaile, ktorý vám po uzatvorení poistenia pošleme, alebo kedykoľvek v klientskej zóne Moja Onlia


Šikovná klientska zóna Moja Onlia

V klientskej zóne nájdete aj kompletný prehľad všetkých platieb – uskutočnených aj očakávaných – a možnosť zaplatiť za poistenie bez potreby opätovného vypĺňania platobných údajov. Všetko rýchlo, pohodlne a bezpečne.

A keďže robíme všetko preto, aby sme šetrili váš drahocenný čas, nemusíte myslieť ani na termíny platieb. S dostatočným časovým predstihom vám e-mailom pripomenieme blížiaci sa termín splátky.