Zavolajte mi

Zavrieť

Zadajte číslo a my sa ozveme
Zvyčajne to počas prevádzkových hodín stíhame do 2 hodín.

Kontakt

Zavrieť

Spýtajte sa nás

Zákaznícke centrum tu pre vás bude opäť: Streda o 07:30

Odmena pre skúsených a verných vodičov

My veríme, že skúsenosti vodiča sa rokmi zlepšujú, a to si zaslúži odmenu. Rovnako ako jazda bez jedinej škody. Preto vám poistné budeme znižovať. 

 

Vypočítať cenu

odmena pre zodpovednych

Odmena za vernosť

Je jedno, či máte u nás uzatvorené PZP či havarijné poistenie auta. U nás sa vám vernosť oplatí. Pri výročí zmluvy vám prehodnotíme poistné a jeho výška sa môže v mnohých prípadoch znížiť.

Na výšku poistného má vplyv mnoho faktorov. Ak ste v uplynulom roku boli naším klientom, nespôsobili ste žiadnu poistnú udalosť a zostanete aj naďalej naším klientom, máte veľkú šancu na zníženie poistného.  

 

Férové poistenie auta

Sme presvedčení, že klient bez poistnej udalosti by nemal za poistku platiť každým rokom viac a viac. Rovnako si myslíme, že rokmi sa vodičské zručnosti zlepšujú.

 


Príklad zníženia poistného: 

Juraj je zodpovedný 39-ročný šofér a zároveň náš spokojný klient. Bez nehody jazdí na svojom parádnom 5-ročnom Golfe (1.4 benzín). O poistenie sme sa postarali presne podľa jeho potrieb. 

Auto si poistil proti rizikám havária, krádež a živly. Je s nami od mája 2015 a po prvom roku sme jeho výhodnú cenu poistenia 356,70 € ročne ešte znížili, a to o 21,90 €.


 

Vypočítať cenu