Kontakt

Zavrieť

Spýtajte sa nás

Poistenie motorových vozidiel od A po Z

piatok, 11. novembra 2016
Stále nechránite svoje auto havarijným poistením? Je dôvodom cena? Riešenie je jednoduché - ochráňte si auto len pred vybranými rizikami.
poistenie auta od A po Z
V Onlii môžete mať na jednej zmluve súčasne PZP aj vybrané havarijné riziká. Takýmto poistením motorového vozidla si reálne ochránite svoj majetok.

Onlia má v ponuke poistenie motorového vozidla skutočne od A po Z. K PZP si môžete prikúpiť len tie riziká, ktoré naozaj potrebujete. Okrem toho sa neviažete a máte možnosť platiť za poistku auta aj mesačne. Najnovšie môžete v Onlii využiť garanciu vrátenia peňazí, ak so službami nebudete spokojní. Poistenie motorových vozidiel v Onlii je skutočne jednoduché: stačí za pár minút vyplniť niekoľko údajov, vybrať si poistenie a vaše auto je chránené.

Najlepšie je vyskladať si poistenie podľa seba

Poistiť si auto od A po Z môžete 2 spôsobmi. Buď si kúpite komplexný balík havarijného poistenia, ktorý sa od poisťovne k poisťovni líši, no zväčša obsahuje všetko od havárie a vandalizmu cez poškodenie živlami až po krádež. Taktýto balík vás však vyjde od 300 € vyššie v závislosti od hodnoty auta. Alebo si vyskladáte poistenie vozidla podľa seba. Keďže sami najlepšie viete, akými cestami najčastejšie jazdíte a kde parkujete, dokážete si veľmi presne vybrať havarijné riziká. V Onlii si ich môžete skombinovať ľubovoľne, bez obmedzení.


 Na zváženie je chrániť svoje auto proti týmto hrozbám na cestách:

  • Prírodné živly: Krupobitie, silný vietor lámajúci konáre a celé stromy, záplava vody z potoka či rieky, ale aj zosuv snehu zo svahu počas silvestrovskej lyžovačky. Extrémne výkyvy počasia sa vyskytujú stále častejšie, ochranou nie je vždy ani parkovanie pod strechou. Pred týmito hrozbami chráni poistenie proti živlom.
  • Havária a vandalizmus: Denne sa na Slovensku stane takmer 70 dopravných nehôd, pri ktorých zasahuje polícia. Ďalšie desiatky nehôd sú škodové udalosti, pri ktorých vzniknú materiálne škody na autách. Havarijné poistenie s poistením auta proti vandalizmu vám pokryje škody, ktoré ste pri šoférovaní neúmyselne spôsobili vy sami alebo také poškodenie auta, ktoré vám spôsobil neznámy vandal.
  • Krádež: Ak parkujete každú noc ne nestráženom parkovisku, lepšie sa vám bude zaspávať s poistením auta proti krádeži. Chráni vás v prípade krádeže celého vozidla alebo jeho štandardnej či doplnkovej výbavy a neoprávneného použitia cudzou osobou.


Ak chcete svoje vozidlo poistiť skutočne od A po Z, nezabudnite na kvalitné asistenčné služby. Podstatné je, aby vám pomohli nielen pri nehode, ale aj pri poruche bez cudzieho zavinenia. Tá sa totiž na jazdenom aute vyskytne určite častejšie ako nehoda. Dobrou správou je, že asistenciu si v Onlii môžete kúpiť úplne samostatne.

Samozrejme, v Onlii si môžete kúpiť aj povinné zmluvné poistenie (PZP), poistenie batožiny, asistenčné služby (pomáhame nielen v prípade nehody, ale aj pri poruche auta na ceste), úrazové alebo cestovné poistenie vodiča alebo posádky. Ak by ste sa nevedeli rozhodnúť, akú ochranu si zvoliť, naši Onlia asistenti vám radi a ochotne poradia na bezplatnom čísle 0800 400 400.

Pri nespokojnosti vrátanie peňazí

My v Onlii sme sa rozhodli pristupovať k poisteniu motorového vozidla inak ako bežné poisťovne. Svoje auto, predmety v ňom, aj seba môžete chrániť na jednej zmluve. Jednoducho, online a za pár minút si uzavriete poistenie doslova od A po Z. Nikam nechodíte, neriešite žiadne zbytočné papiere. Môžete platiť aj mesačne, auto si obhliadnete sami vďaka aplikácii a smartfónu a neriešite žiadnu viazanosť. To je skrátka Onlia – férové poistenie, ktoré sa vám plne prispôsobí.

Aby bolo poistenie motorových vozidiel skutočne férové, priniesla Onlia ako prvá z poisťovní na Slovensko garanciu vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti. Ak po uzavretí zmluvy nebude všetko podľa vašich predstáv a zmluvu zrušíte do 30 dní, dostanete zaplatené poistné späť.


Iné novinky

znak automobilky ŠKODA
utorok, 11. septembra 2018

Kupujete auto značky ŠKODA? Nezabúdajte na PZP a havarijné poistenie

Automobilka z Mladej Boleslavy si u nás stále drží prvé miesta v predajnosti. Ak zvažujete kúpu tejto značky, iste vás bude zaujímať prehľad poistenia, ktoré sa s kúpou auta spájajú. Čítať ďalej

naabíjanie elektromobilu
utorok, 05. júna 2018

Čo je elektromobil, ako funguje?

Elektromobil nie je šetrný iba k prírode a životnému prostrediu, ale aj peňaženke svojho majiteľa. Prečítajte si dôvody, prečo sa do elektromobilov oplatí investovať. Čítať ďalej

staré auto
štvrtok, 31. mája 2018

Havarijné poistenie pre staré ojazdené autá – má zmysel ho uzatvoriť?

Máte staršie auto, ale je to váš miláčik a nechcete sa ho zriecť ani za nič. Uvažujete nad havarijným poistením, no vraj sa pre staré auto neoplatí? Poradíme vám. Čítať ďalej