Kontakt

Zavrieť

Spýtajte sa nás

Zákaznícke centrum tu pre vás bude opäť: Streda o 07:30

Web CMS špecialista

streda, 10. februára 2016
Onlia hľadá do svojho tímu aplikačného špecialistu pre IS elektronického predaja a služieb. Tvojou úlohou bude podpora partnerov pri implementácii produktov a nasadzovaní releasov. Budeš pripravovať testovacie scenáre a nezľakneš sa, ak z času na čas príde požiadavka na vykonanie funkčných testov. Analytické myslenie zase precvičíš pri analýze chýb.

Týpek s notebookom

Máš know-how

Ak si ako Bentley medzi Web špecialistami, hľadáme práve teba. Tvojou úlohou bude manažovať obsah webových stránok. Budeš vytvárať podstránky webu, meniť ich obsah, banery, okienka, políčka a dokumenty. Pracovať budeš v redakčnom systéme Sitecore. Mal by si byť schopný manažovať user interface design a vedieť poradiť best practices. Mal by si byť schopný koučovať workflow s našou spolupracujúcou agentúrou a získať požadované výstupy.

Máš štýl

Aby si úspešne zvládol úlohy, očakávame, že hľadáš riešenia a ak máš pochybnosti tak zisťuješ a učíš sa na vlastnú päsť. Vyznáš sa v trendoch a dokážeš poradiť kolegom to, čo je v oblasti UI lepšie. Nebojíš sa povedať: „zmeňme to celé, viem ako“. Dôležitý by mal byť pre teba výsledok a si schopný vziať zodpovednosť za úlohy, ktoré prijmeš.

Jazda v kabriolete

Môžeš očakávať prostredie start-upu, plné nadšenia a skvelých nápadov. Získaš možnosť pracovať pre stabilnú spoločnosť, ktorá ti dá priestor na tvoje nápady. Sme lokálna značka so silným medzinárodným zázemím, ktorá vytvára budúcnosť poisťovníctva v online svete. Ponúkame možnosť sebarealizácie a neustálych inovácií. Záleží nám na rovnováhe pracovného a súkromného života, na priateľskej atmosfére, na možnostiach rastu a máme pre teba pripravené rôzne programy výhod.

Kvalita a marketing predáva

Ak to chceš, poď si za tým. Daj nám o sebe vedieť. Pošli životopis. V ňom musíme nájsť, že si ten správny kolega do partie. Ak to z tvojho CV vyčítame, určite ti zavoláme.

 

Mám záujem


Iné pozície

Týpek s notebookom

Aplikačný špecialista pre IS elektronického predaja a služieb

utorok, 02. mája 2017

Onlia hľadá do svojho tímu aplikačného špecialistu pre IS elektronického predaja a služieb. Budeš podporou pre partnerov pri nasadzovaní produktov. Ľavou-zadnou pripravíš scenáre pre testovanie a nevyľaká ťa ani požiadavka na vykonanie funkčných testov. A keď sa niečo pokašle, budeš detektívom pri analýze chybových hlásení.  Čítať ďalej