Kontakt

Zavrieť

Spýtajte sa nás

Zákaznícke centrum tu pre vás bude opäť: Štvrtok o 07:30

Aplikačný špecialista pre IS elektronického predaja a služieb

utorok, 02. mája 2017
Onlia hľadá do svojho tímu aplikačného špecialistu pre IS elektronického predaja a služieb. Budeš podporou pre partnerov pri nasadzovaní produktov. Ľavou-zadnou pripravíš scenáre pre testovanie a nevyľaká ťa ani požiadavka na vykonanie funkčných testov. A keď sa niečo pokašle, budeš detektívom pri analýze chybových hlásení. 
Týpek s notebookom

Máš know-how

Staň sa súčasťou tímu Onlia, inovatívnej značky na trhu poistenia.
Hľadáme práve teba...

  • ak si proaktívny človek, ktorý má silné analytické myslenie;
  • ak sa rád orientuješ na detail;
  • ak ťa baví riešenie problémov.

Očakávaš férovosť

Ak od svojho zamestnávateľa očakávaš férový prístup, voľnosť v práci a, samozrejme, aj príležitosť ďalej sa rozvíjať, neváhaj a pošli nám životopis. Tvojou náplňou práce bude podpora partnerov pri implementácii produktov a pri nasadzovaní releasov. Budeš pripravovať testovacie scenáre a nezľakneš sa, ak z času na čas príde požiadavka na vykonanie funkčných testov. Svoje analytické myslenie si precvičíš pri analýze chybových stavov. Zároveň k tvojej práci bude patriť príprava špecifikácie – funkčnej, projektovej, užívateľskej.

Kto sme my

Môžeš očakávať prostredie start-upu plné nadšenia a skvelých nápadov. Získaš možnosť pracovať pre stabilnú spoločnosť, ktorá ti dá priestor pre tvoje nápady. Onlia je mladá inovatívna značka, ktorá prináša čerstvý vietor do sveta online poistenia. Pozri si niečo o nás.

Čo budeš z toho mať ty

Sme lokálna značka so silným medzinárodným zázemím, ktorá vytvára budúcnosť poisťovníctva v online. Ponúkame ti možnosť sebarealizácie a neustálych inovácií. Záleží nám na rovnováhe pracovného a súkromného života, na priateľskej atmosfére, na možnostiach rastu a máme pre teba pripravené rôzne programy výhod. Flexibilný pracovný čas alebo práca z domu a atraktívna mzda sú u nás samozrejmosťou.

Kvalita a marketing predáva

Ak to chceš, poď si za tým. Daj nám o sebe vedieť. Pošli životopis. V ňom musíme nájsť, že si ten správny kolega do partie. Ak to z tvojho CV vyčítame, určite ti zavoláme.    


idem na to