Chceme, aby bolo používanie tejto stránky pre Vás čo najpríjemnejšie. Preto využívame cookies.

Ďakujeme ;-)

OK

Kontakt

Zavrieť

Spýtajte sa nás

Zákaznícke centrum tu pre vás bude opäť: Piatok o 08:00

Často kladené otázky: Onlia (od Unionu)

1. Čo si môžem poistiť na webe Onlie?

Poistiť si môžete osobné auto do 3,5 tony určené na bežnú prevádzku. Držiteľom auta môže byť občan, firma alebo podnikateľ (SZČO).

Okrem zákonného poistenia si môžete poistiť aj poistenie pre prípad havárie a vandalizmu, krádeže, poškodenia živlami a ďalšie zaujímavé pripoistenia. A to všetko spolu na jednej zmluve.

2. Aký je rozdiel medzi Onliou a Onliou od Unionu?

Žiadny. Onlia vždy bola značka, ktorá bola súčasťou Union poisťovne. Naďalej to tak zostáva, no teraz je to viditeľné aj navonok, vo vynovenom logu.

3. Dochádza k nejakým zmenám poistenia na webe Onlie?

Poistenie sa nemení. Zostáva naďalej jednoduché, rýchle, bez viazanosti a môžete si ho vystavať podľa potreby, ako vám vyhovuje.

4. Ako si môžem uzavrieť poistenie pod značkou Onlia?

Poistiť sa môžete jednoducho na webe alebo telefonicky na čísle 0800 400 400.

5. Ako môžem zaplatiť za poistenie?

Zaplatíte jednoducho a rýchlo cez internetbanking svojej banky alebo kartou cez platobnú bránu Trustpay. Onlia je digitálna značka, preto sa všetky platby realizujú elektronicky. Nie je teda možné platiť poštovou poukážkou.

6. Mení sa pre mňa niečo, ak som si už uzavrel poistenie pod značkou Onlia?

Ak ste už naším klientom, nemení sa pre vás nič. Poistenie platí nadaľej, nie sú potrebné žiadne úpravy poistnej zmluvy. Poistenie môžete využívať bez akýchkoľvek zmien v rovnakej kvalite.

7. Ako budem riešiť poistnú udalosť, keď je poistenie online? Tiež online?

Poistnú udalosť môžete riešiť cez mobilnú aplikáciu Onlia, telefonicky alebo emailom.

8. Onlia je pre mňa nová, nepoznám ju. Môžem tejto poisťovni dôverovať?

Onlia nie je žiadny nováčik. Je to poisťovacia značka, ktorá stojí na stabilných základoch Union poisťovne, ktorá má už 25-ročnú tradíciu. Onlia má za sebou skúsených profesionálov, a to nie len z poisťovníctva.


Nenašli ste odpoveď na svoju otázku? Neváhajte nám zavolať na bezplatné číslo 0800 400 400 alebo nám napíšte email na info@onlia.sk