Kontakt

Zavrieť

Spýtajte sa nás

Zákaznícke centrum tu pre vás bude opäť: Streda o 07:30

Zavolajte mi

Zavrieť

Zadajte číslo a my sa ozveme
Zvyčajne to počas prevádzkových hodín stíhame do 2 hodín.

Onlia končí.
Union pokračuje
v jej misii meniť
poistenie k
lepšiemu.

Chcem spoznať ponuku Unionu

Pozadie
Milí klienti,

5 rokov sme pracovali na tom, aby sme prostredníctvom Onlie zmenili poistenie k lepšiemu. Priniesli sme férové poistenie bez viazanosti, ktoré si môžete uzatvoriť rýchlo a jednoducho online. Obľúbili ste si ho aj vďaka kvalitným službám a pokrokovým aplikáciám.

Znamená to však aj to, že cesta Onlie sa pomaly končí a od 30.11.2020 si už Onlia poistenie neuzatvoríte. Ak máte záujem o novú zmluvu, uzatvorte si Šikovné poistenie vozidla od Unionu, do ktorého sme zapracovali takmer všetky výhody Onlie.
 

Chcem spoznať Šikovné poistenie vozidla

1. Mení sa pre mňa niečo, ak už mám poistenie v Onlii?

Ak ste náš existujúci klient, zatiaľ sa pre vás nič nemení. Onlia končí len s predajom poistenia pre nových klientov. Súčasní klienti majú svoje poistenie aj naďalej platné. Pred výročným dňom vás budeme kontaktovať s ponukou nového poistenia v Unione a zodpovieme všetky vaše otázky.

 

2. Dochádza k nejakým zmenám na webe Onlia?

Cez web Onlia.sk už nebude možné uzatvoriť si nové poistenie. Pre klientov bude naďalej dostupná klientska zóna Moja Onlia, mobilná aplikácia Onlia a tiež aj služby call centra.

 

3. Môžem aj naďalej používať mobilnú aplikáciu Onlia?

Áno, mobilná aplikácia bude pre existujúcich klientov naďalej funkčná.

 

4. Čo sa stane s klientskou zónou Moja Onlia?

Klientska zóna Moja Onlia na webe Onlia.sk bude aj naďalej dostupná.

 

5. Ako môžem robiť zmeny v mojej existujúcej zmluve?

Ak potrebujete zmeniť niektoré údaje vo vašej zmluve navštívte klientsku zónu Moja Onlia. Ak potrebujete poradiť, kontaktuje našu zákaznícku linku 0850 003 333 alebo vyplňte kontaktný formulár na Onlia.sk.

 

6. Potrebujem sa niečo spýtať, na koho sa môžem obrátiť?

Radi vám pomôžeme v pracovných dňoch od 7.30 do 18.00 na čísle 0850 003 333. Ak ste v zahraničí, volajte na +421 2 208 11 400.

 

7. Bude značka Onlia dostupná na sociálnych sieťach?

Stránka na Facebooku bude naďalej dostupná. V prípade vašich otázok budeme aj naďalej odpovedať na vaše správy a komentáre.

 

8. Nájdem v Unione podobný produkt ako Onlia?

Áno, pre klientov Onlie sme pripravili Šikovné poistenie vozidla, ktoré je inšpirované Onliou. Zároveň neustále pracujeme na jeho ďalšom rozvoji aj na základe spätnej väzby klientov Onlie.